Współpracujemy z wieloma solistami w tym:
 
 

Kamil Skicki, skrzypce

Kamil-skicki

Wykształcenie oraz doświadczenie: Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Krakowie – ukończona w 2005 Roku – Dyplom ze Skrzypiec – ocena celująca w tym 3 lata w klasie Prof Wiesława Kwaśnego. Koncertmistrz Orkiestry Symfonicznej. W 2005 zdany egzamin do Conservatoire Superieure de la Musique et de Dans de Paris na 98% (2 miejsce) - nie przyjęty z powodu braku zaświadczenia z ambasady o zaliczeniu egzaminu z języka francuskiego.
Akademia Muzyczna w Krakowie Skończone 5 lat nauki – absolutorium – w Klasie Prof. Kai Danczowskiej – ocena z pierwszego dyplomu 5+ - koncertmistrz Orkiestry Symfonicznej Akademii Muzycznej Koncertmistrz orkiestry symfonicznej „Creo” jak również jej założyciel, koncertmistrz „Modern Symphony Orchestra” Royal Chamber Orchestra” oraz „Royal Symphony Orchestra”.

Konkursy i kursy
1996 – Brasov Rumunia – Concurs International de Vioara – Nagroda Specjalna Jury
1998 – Wrocław Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz – Finał
2000 – Kurs interpretacji muzycznej w klasie Profesor Magdaleny Szczepanowskiej
2001 – Kurs interpretacji muzycznej w klasie Profesor Magdaleny Szczepanowskiej
2001 – Gdańsk – Konkurs Skrzypcowy pamięci Aleksandry Januszajtis – Finał

Kamil na skrzypcach gra od dziecka. Do gry na skrzypcach zachęcił go ojciec- klarnecista. Naukę zaczął w wieku 5 lat. Swój pierwszy koncert w Filharmonii Krakowskiej dał jako przedszkolak. Posiada słuch absolutny i jako nastolatek rozpoczął poszukiwania innych niż klasyka inspiracji muzycznych: jazzu, muzyki cygańskiej, muzyki klezmerskiej, hip-hopu, muzyki klubowej. Od 4 lat występuje jako solista wykonując muzykę jazzową, operetkową, musicalową, filmową i popową na deskach teatrów muzycznych i sal koncertowych w całej Polsce. Wystąpił gościnnie podczas konkursu Miss Polski 2011 oraz był półfinalistą IV edycji programu „mam talent”. Obecnie, występuje jako solista i aranżer w projektach: „Michael Jackson Symfonicznie”. „Whitney Houston Symfonicznie”, „Muzyczny Życiorys Franka Sinatry”, „Freddie Mercury – Rock Operowo” oraz „Abba – Symfonia Miłości”. Na stałe Kamila można słuchać w każdy dzień przez cały rok w kościele św. Wojciecha w Krakowie na koncertach cyklicznych z Kwartetem Smyczkowym „Royal Cracow Quartet” oraz podczas cyklicznych koncertów 4 razy w tygodniu w duecie z fortepianem . Kamil oprócz licznych koncertów jest też kompozytorem i producentem. Ma na koncie m.in. napisanie i wyprodukowanie Piosenki Świątecznej dla Magdy Femme - „W Święta przy mnie bądź” oraz całego 2,5 godzinnego Widowiska Muzycznego „Śpiewaj i Tańcz” - dla Grażyny Brodzińskiej, Jacka Wójcickiego. O sobie mówi: „Nie jestem ani aż, ani tylko, jestem po prostu”.

 
 

Ireneusz Boczek

W 2006 roku ukończył z wynikiem celującym Akademię Muzyczną w Krakowie, gdzie studiował pod kierunkiem prof. Stefana Wojtasa. W latach 2008/2009 studiował w ramach studiów podyplomowych w klasie fortepianu prof. Katarzyny PopowejZydroń w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jest laureatem konkursów krajowych i międzynarodowych. Z bardziej istotnych osiągnięć wymienić należy I Miejsce w Konkursie Młodych Pianistów „Nad Kamienną”, V miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Stypendia Artystyczne Towarzystwa im. F. Chopina w Warszawie oraz I miejsce w XXXIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Palma d’ Oro w Finale Ligure (Włochy 2006). Doskonalił swoje umiejętności na kursach mistrzowskich, podczas których pracował pod kierunkiem takich pedagogów jak Vera Gornostaeva (Rosja) i Arie Vardi (Izrael). Był stypendystą Fundacji „Daj Szansę” oraz Lions Club Berlin Grűnewald. Występował jako solista m. in. W Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, na Węgrzech, na Ukrainie w Chinach i w Japonii. Współpracował z takimi orkiestrami jak Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, Filharmonia Krakowska, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, Filharmonia Rzeszowska, Orquestra Simfònica del Vallès, Kamerphilharmonie Vlaanderen, Kamerorkest Arcen Ciel, Shanghai Opera House Orchestra. Jako kameralista współpracował m. in. z Kwartetem Smyczkowym im. Aleksandra Tansmana, Royal String Quartet oraz wieloma wybitnymi solistami takimi jak Łukasz Długosz, Radosław Pujanek, Katarzyna BudnikGałązka, Rafał Kwiatkowski.