Projekty jazzowe realizują dla nas jedynie najlepsi:
 
 

Adam Bałdych

Przez wielu krytyków uznawany za nadzieję światowej wiolinistyki jazzowej oraz wirtuoza swojego instrumentu. Publiczność ceni go za osobowość, wizerunek, świeże spojrzenie na muzykę. Adam Bałdych na nowo definiuje możliwości skrzypiec. Jego kompozycje natchnione są rodzimym charakterem, ale nawiązują do współczesnych trendów.

W wieku 16 lat okrzyknięty „cudownym dzieckiem” zaczął koncertować z wybitnymi muzykami polskimi i amerykańskimi (m.in. z Jimem Beardem, Iiro Rantalą, Taylorem Eigsti, Jacobem Karlzonem, Johnem Benitezem, Grażyną Auguścik, Paulinho Garcia, NDR Big Band, Rene Van Helsdingenem, Miką Urbaniak czy Luluk Purwanto).

Wyrzucony ze szkoły muzycznej za niepoprawne zachowanie i jazzowe aspiracje, parę lat później zdobywa stypendium w prestiżowym Berklee College of Music oraz kończy z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Katowicach.

Adam Bałdych jest laureatem ECHO Jazz 2013 – najważniejszej nagrody przyznawanej Artystom z całego świata w niemieckim przemyśle muzycznym, laureatem plebiscytu Gazety Wyborczej, Radio Zachód i TVP „Ale Sztuka”, Grand Prix Jazz Melomani 2011 w kategorii Nadzieja Melomanów oraz Grand Prix Jazz Melomani 2012 w kategorii Artysta Roku. Wyróżniony Nagrodą Kulturalną Marszałka Województwa Lubuskiego za promocję regionu w Polsce i na świecie oraz laureatem praktycznie wszystkich liczących się konkursów jazzowych w Polsce. W 2013 nominowany do nagrody FRYDERYK w kategorii Artysta Roku.

 
 

Paweł Kaczmarczyk
Audiofeeling Trio

Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio Zespół Audiofeeling to autorska formacja Pawła Kaczmarczyka. Muzycy prezentują kompozycje z obsypanej nagrodami płyty "Complexity in Simplicity" wydanej nakładem prestiżowej wytwórni ACT Music. To właśnie ten album otworzył pianiście drzwi do międzynarodowej kariery. Album zdobył tytuł Płyty Roku w plebiscycie Jazz Top 2009 magazynu Jazz Forum. A jeszcze większą sensację Paweł sprawił zwycięstwem jako Najlepszy Pianista – przerywając kilkunastoletnie panowanie Leszka Możdżera w tej specjalności! Paweł Kaczmarczyk zajął drugie miejsce w kategoriach Muzyk Roku i Kompozytor (w obu przypadkach za Tomaszem Stańko), a jego zespół jako Zespół Akustyczny uplasował się na drugim miejscu ankiety (za Marcin Wasilewski Trio).