LUBIMY TO CO ROBIMY!

 

O NAS

Agencja Artystyczna Kameny powstała dzięki pasji grupy ludzi specjalizujących się w różnych dziedzinach (począwszy od dyrygentury symfonicznej, na finansach przedsiębiorstw skończywszy), których łączy jedno – zamiłowanie do sztuki.

Napędzają nas nowe wyzwania!
Nasza codzienna praca wymaga umiejętnego łączenie tego co efektowne z tym, co efektywne – jesteśmy specjalistami od harmonii (w każdym rozumieniu tego słowa).

Dzielimy się doświadczeniem!
Pasja to nie wszystko, ważne są również konkretne umiejętności – wiemy o tym, dlatego jesteśmy specjalistami w swoich dyscyplinach.

Sprawdź nas!

 
Eventy artystyczne

Zajmujemy się całościowa organizacją eventów o charakterze artystycznym i kulturalnym. Zapewniamy obsługę w zakresie opracowywania koncepcji eventu, planowania, logistyki, działań promocyjnych i komunikacyjnych, realizacji i rozliczenia. Proponujemy niestandardowe, spersonalizowane rozwiązania dla dużych wydarzeń, jak i dla małych, kameralnych eventów.

Strategie kreatywne i szkolenia

Opracowujemy kompleksowe strategie rozwoju artystycznego i kulturalnego dla firm i instytucji, pomagamy w zaplanowaniu, przeprowadzeniu i rozliczeniu programów i projektów wewnętrznych jak i korzystających z dotacji zewnętrznych. Prowadzimy szkolenia z zakresu zarządzania projektami, marketingu, sprzedaży wydarzeń artystycznych i kulturalnych oraz zasad BHP.

Wydarzenia muzyczne i trasy koncertowe

Długo by opowiadać o naszym doświadczeniu w zakresie organizacji różnorodnych wydarzeń muzycznych, o tym, że potrafimy łączyć style i pokolenia, opracowywać śmiałe strategie, realizować nawet najbardziej szalone pomysły artystyczne, powoływać do życia nowe duety, zespoły, a nawet całe orkiestry… ale prawda jest taka, że to wszystko możliwe jest, ponieważ szczerze KOCHAMY MUZYKĘ!

 

ZESPÓŁ

 

Agnieszka Skotniczna
„Być zawsze po jasnej stronie Mocy”, twardą ręką i jasną głową organizuje, porządkuje i przelicza wszystkie możliwości, spaja zespół i nasze finanse. Zawsze jest tam gdzie trzeba wtedy kiedy trzeba.

Sebastian Perłowski
„Muzykę kochać ludźmi a ludzi muzyką”, nieustannie poszukuje nowych ścieżek ekspresji artystycznej, analizuje, porównuje i harmonizuje nasze projekty muzyczne, wie co w trawie piszczy!
(i w jakiej tonacji).

Łukasz Kupiec
„W tym szaleństwie jest metoda”, spontanicznie łączy siłę artystycznej kreacji i precyzję słowa, trzyma na wodzy nasze kanały komunikacji, elastyczny w działaniu, twardy w negocjacjach, zawsze nadąża, nieraz wyprzedza...

Stefan Vanbroek
„Eviva l'arte!” utytułowany grafik i animator, energetyzujący miłośnik nowoczesnych technik zapisu i obróbki obrazu, z otwartą głową wyznacza nowe ścieżki dla sztuk audiowizualnych.

Joanna Bąk
„Dobrze widzi się tylko sercem”, mistrzyni opowiadania słowem i obrazem, z wyczuciem prowadzi projekty literackie, fotograficzne i edukacyjne, animatorka pełną gębą, wie co znaczy ująć chwilą/ę.

Magdalena Luberda
„Tańcowała igła z nitką”. W tym szaleństwie brak metody – za to efekt murowany. Mistrzyni designu, stylizacji i charakteryzacji. Mówi z prędkością maszyny do szycia, ale nie przeszkadza Jej to w pracy twórczej.

Gabriela Kubacka
„Daj się porwać”, tancerka i choreografka, koordynuje projekty z zakresu tańca klasycznego i towarzyskiego, ciałem opowiada historie i wzbudza emocje, mistrzyni gry zespołowej i synchronizacji.

Eryk Makohon
„Ruch Myśli”, odrywa stopy od podłogi i podrywa tłumy, świadomy i elastyczny mistrz tańca współczesnego, nowatorski w podejściu, bezbłędny w technice. Z gracją łączy to co stare z tym co nowe, jak zatańczy tak mu zagrają.

Paulina Stępień
„Zacznij tam gdzie jesteś…”, harcerka z powołania i zamiłowania, motywuje i inspiruje młodzież, wierzy w wolontariat i zna jego siłę, specjalistka od zachęcania do współdziałania.

Nie­chaj każdy ćwiczy się w tej sztu­ce, którą zna – Cyceron