Jolanta Król-Ujek, żona naszego przyjaciela, członka zespołu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej zapadła w śpiączkę. W szpitalu przebywa od 9 lutego, ale już wkrótce kończy się okres jej hospitalizacji. Rodzina chciałaby przenieść ją do jednej ze specjalistycznych klinik rehabilitacyjnych, ale miesięczny koszt takiego leczenia to wydatek ok 20.000 zł. Aby pomóc zebrać fundusze na leczenie i wybudzenie „Śpiącej królewny” – tak o Jolancie Król-Ujek mówi rodzina – przyjaciele z Orkiestry Akademii Beethovenowskiej postanowili zorganizować koncert charytatywny. Koncert Orkiestry wsparła organizacyjnie nasza Agencja. 

 

Wielki Bal u śpiącej królewny

Koncert odbył się 9 czerwca o godz. 19.00 w siedzibie Teatru Variete w Krakowie (ul. Grzegórzecka 71). Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej poprowadził Sebastian Perłowski. Gościem specjalnym wieczoru była wybitna solistka największych teatrów operowych Wioletta Chodowicz. 

Dobra wiadomość, Jolę udało się wybudzić ale ciągle potrzebuje wsparcia w rehabilitacji. Zaglądajcie na stronę Fundacji Sedeka. Mobilizacja sił jeszcze potrzebna.